درباره ما

فوم جاجرود با بهره گیری از سالها تجربه در تولید اسفنج ، فوم ، ریباند و دیگر محصولات مربوطه ، افتخار ارائه محصولاتی با کیفیت برتر در صنایع مختلف از جمله مبلمان و خودرو و با هدف رضایتمندی شما مشتریان گرامی را دارا میباشد.

درباره فوم سرد : یکی از انواع فوم های پلی یورتان می باشد که در صنعت ، شاخه خاصی از آن به نام فوم سرد شناخته می شود. همچنین در طبقه بندی فوم های پلی یورتان از نظر ساختار سلولی، فوم سرد در طبقه فوم های سلول باز جای می گیرد. نامگذاری فوم سرد هم به دلیل استفاده از حرارت غیرمستقیم یا دمای کم، در مراحل ساخت می باشد، دمای کم فرصت بیشتری برای شکل گیری مولکولهای این فوم می دهد و به همین دلیل حالت ارتجاعی این فوم نسبت به فوم گرم بیشتر بوده و به طور ملموسی نرم تر از فوم گرم می باشد.


در فوم سرد، ساختار سلول های درون فوم باز بوده و با یکدیگر ارتباط دارند به گونه ای که در هنگام اعمال فشار بر این نوع فوم، هوای موجود در درن سلول ها جابجا شده و این خاصیت موجب انعطاف پذیری و نرمی فوم پلی یورتان می گردد. پس از برداشته شدن فشار از روی فوم دوباره از طریق مجاری باز سلولی هوا به درون فوم بازگشته و فوم به حالت قبل از اعمال فشار خود باز می گردد. فوم های سرد در مقایسه با فوم گرم طول عمر بیشتری دارند و دچار افت یا از دست دادن خاصیت ارتجاعی خود نمی شوند. باور نمی کنید به صندلی اتومبیل خود دقت کنید. صندلی اتومبیل ها از جنس فوم سرد هستند که با گذشت چندین سال شاید فقط نیاز باشد روکش های آن تعویض شود.

کاربرد های فوم سرد پلی یورتان  :فوم های سرد پلی یورتان در تولید انواع صندلی های اداری، مبلمان خانگی، صندلی انواع خودروها، زین موتورسیکلت و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارند.